Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezspoinowy System Ociepleń firma DANACHEM
#1
System ociepleń  budynków FAGRA® i FAGRAMIN® składa się  z fabrycznie przygotowanych materiałów termoizolacyjnych, płyt styropianowych EPS 070‐040 lub EPS 080‐040, bądź wełny mineralnej o układzie włókien równoległym lub prostopadłym (lamela), przyklejanych do  ściany klejami FABUD, (ewentualnie uzupełnionymi o łączniki mechaniczne), z warstwą zbrojącą złożoną z kleju szpachlowego Fabud Plus i Fabud Min i siatki z włókna szklanego, wykończonego odpowiednim rodzajem tynku cienkowarstwowego FABUD‐GRAMAPLAST.  
Elementy systemu ociepleniowego FAGRA® i FAGRAMIN® powinny być  ze sobą  połączone w sposób trwały i nierozłączny. System ociepleniowy powstaje z właściwego zastosowania zestawu poszczególnych elementów FAGRA® i FAGRAMIN® we wzajemnym połączeniu i stanowi integralną całość, zgodnie z zaleceniami PN‐EN 13499 i PN‐EN 13500. System ociepleń  budynków FAGRA® i FAGRAMIN® można stosować  do termomodernizacji istniejących budynków oraz jako izolacja termiczna nowowznoszonych.
Systemy ociepleń  budynków należą  do grupy wyrobów budowlanych o deklarowanym stopniu rozprzestrzeniania ognia, muszą więc spełniać warunki określone przez prawo budowlane i jednocześnie przez ustawę o ochronie przeciwpożarowej. System ociepleń  budynków FAGRA® ze styropianem jako materiałem termoizolacyjnym (do grubości izolatora 20 cm), klasyfikowany jest jako nierozprzestrzeniający ognia (NRO) na budynkach do 25m wysokości, licząc od poziomu terenu. System ociepleń  budynków FAGRAMIN® z wełną  mineralną  jako izolatorem klasyfikowany jest jako niepalny i możne być stosowany bez ograniczeń wysokości.za firmą  DANACHEM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości